Tanie latanie   Aktualności   Opłata transakcyjna TF - co to jest? Opłata transakcyjna TF - co to jest?oplata_transakcyjna_tanielatanie

W odróżnieniu od zasad obowiązujących bezpośrednio w liniach lotniczych – tanie-latanie.net nalicza taką samą stawkę opłaty transakcyjnej niezależnie od sposobu zamawiania biletu (samodzielnie – na naszym portalu, telefonicznie lub e-mailowo z pomocą naszego doradcy).

Opłata transakcyjna nie tylko pokrywa koszty wystawienia i dostarczenia biletu lotniczego, ale także, a może przede wszystkim obejmuje, szereg świadczeń dodatkowych i istotnych usług towarzyszących, których często nie zapewniają przewoźnicy, między innymi:

1 Indywidualna opieka

Profesjonalne doradztwo i pomoc w przygotowaniu optymalnego połączenia dopasowanego do potrzeb Klienta. Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczenie we współpracy z liniami lotniczymi z całego świata i dostęp do pełnej oferty taryf publikowanych i specjalnych taryf negocjowanych w aż czterech systemach rezerwacyjnych.

2 Monitorowanie zmian

Natychmiastowe informowanie o bieżących zmianach w rozkładzie zarezerwowanego lotu oraz pomoc w znalezieniu alternatywnego połączenia jeśli oryginalny lot zostaje odwołany. Wszelkie czynności związane z koniecznością zmiany, zwrotu lub powtórnego wystawienia biletu nie podlegają dodatkowej opłacie transakcyjnej, o ile ich przyczyna nie leży po stronie pasażera.

3 Informacje o limitach i ograniczeniach

Udzielanie informacji dotyczących warunków przewozu linii lotniczych, podróży dzieci, limitu bagażu, nadbagażu, odprawy na lotnisku i online, transportu zwierząt itd.

4 Kontakt w języku polskim przez 7 dni w tygodniu

Infolinia w języku polskim czynna 7 dni w tygodniu – opłata zgodnie z taryfą operatora – NIE JEST TO LINIA O PODWYŻSZONEJ OPŁACIE.

5 Miejsca w samolocie

Rezerwacja miejsc w samolocie zgodnie z warunkami przewoźnika.

6 Pomoc w kontakcie z przewoźnikami

Pośrednictwo w kontaktach (przyjmowanie reklamacji) z liniami lotniczymi, także tymi, których przedstawicielstwo znajduje się za granicą i które nie mają obsługi w języku polskim.

7 Pomoc kryzysowa

Pomagamy w sytuacjach kryzysowych na lotnisku (kompleksowa informacja dotycząca praw pasażerów, form i trybu składania reklamacji itp.)

8 Pomoc również po zakończeniu podróży

Nasi pracownicy są do dyspozycji naszych klientów nie tylko podczas realizacji zamówienia, ale także po zakończeniu podróży oferując nieodpłatnie wsparcie przy wyjaśnianiu ewentualnych kwestii spornych i składaniu reklamacji w sposób możliwie szybki i satysfakcjonujący dla naszych klientów.

9 Zawsze w pogotowiu

Dzięki naszemu pośrednictwu, w ramach jednorazowej opłaty transakcyjnej nasi klienci zyskują profesjonalną pomoc związaną z biletami lotniczymi na każdym etapie swojej podróży.