O nas

Tanie-Latanie.net
Centrum Tanich Przewoźników

Centrum Tanich Przewoźników powstało w 2006 i każdego dnia zajmuje się wyszukaniem najlepszych ofert na bilety lotnicze. Latanie stało się bliskie wielu ludziom. Jeszcze niedawno przez wiele godzin docieraliśmy autobusami i pociągami do najdalszych zakątków Europy, a nawet Świata. Również dzięki nam, latanie staje się dostępne i każdego dnia sprzedajemy dziesiątki biletów na podróże bliskie i dalekie.

Naszym pierwszym celem jest pomoc w przeszukiwaniu ofert największych linii lotniczych i tanich linii w Polsce i na Świecie. Następnie zajmujemy się bezpieczeństwem dokonywanych zakupów, aby Twoje dane trafiły tylko do przewoźnika, którego dzięki nam wybierzesz. W końcu, Świadczymy pomoc w znalezieniu informacji dotyczących lotnisk, poruszania się po nich, poszukiwaniu hoteli, wynajmu samochodów, informacji turystycznych oraz ubezpieczeń w podróży.

Naszym Klientom, którzy dokonali zakupu biletów w Centrum Tanich Przewoźników, udzielamy bezpłatnych informacji dotyczących ich podróży. Pomagamy również w przypadkach zmiany planów, pomagając naszym Klientom w uznaniu tych zmian przez przewoźnika, którego wybrali poprzez nasz system.

Sprawdź naszą ofertę. Zobacz na jakie pytania odpowiadamy najczęściej. Przekonaj się, że nasza bezpłatna informacja oraz telefoniczna 801 000 556, +48 32 728 30 97, o miejscu, do którego chcesz się wybrać, jest jedną z najlepiej przygotowanych.