Tanie latanie   Loty do Barcelona   Shopping - zakupy Barcelona Loty do () w promocyjnej cenie

Shopping - zakupy Barcelona

Barcelona proponuje miłośnikom zakupów ponad 35 tysięcy sklepów i butików, a ponadto liczne targowiska, rynki i tzw. pchle targi. Najwięcej sklepów i domów handlowych mieści się przy 5-kilometrowej promenadzie - La Rambla. Znaleźć tam można butiki najsłynniejszych krajowych i światowych projektantów.

W samym centrum miasta można zrobić zakupy w wielu mniejszych i większych domach handlowych, a najpopularniejsze z nich to El Corte Ingles oraz Fnac.

Najchętniej odwiedzane targowisko to targ miejski, który znajduje się w centralnej części La Rambla. Znaleźć tu można najwyższej jakości wyroby miejscowe, świeże warzywa, owoce, ale przede wszystkim ryby i inne owoce morza prosto z Morza Śródziemnego.

Pamiątki z Barcelony zakupić można w większości kiosków, domów handlowych, sklepów, a także na licznych straganach ulokowanych na ulicach miasta. Ponadto Barcelona (oraz inne okoliczne miejscowości) posiada wiele sklepów kibica, które oferują produkty związane ze słynnym klubem piłkarskim FC Barcelona.Aktualności

Wyprzedaż do 30% - Alitalia
Florecja Santa Maria del Fiore Qatar Airways, PLL LOT, Air France... nadszedł czas promocji! Teraz wyprzedaż biletów także w Alitalii - taniej nawet o 30%. Mamy listę kierunków i cen.


Barcelona z Poznania za 278 zł. Terminy na maj i czerwiec
Stadion Camp Nou Sagrada Familia, ogrody Gaudiego i oczywiście Camp Nou... Nie tylko dla fanów futbolu Barcelona w obie strony za 278 zł! Sprawdź listę terminów.