Tanie latanie   Loty do Warszawa 
Loty do Warszawa (Polska) w promocyjnej cenie

 
Loty do Warszawy z Eindhoven
od 66.35zł
Linie lotnicze Ryanair
Ryanair

 
Loty do Warszawy z Kopenhagi
od 305.18zł
Linie lotnicze

 
Loty do Warszawy z Brukseli
od 331.8zł
Linie lotnicze Wizzair
Wizzair

Informacje: Warszawa

Warszawa Okęcie

Największe miasto w Polsce, ośrodek gospodarczy, administracyjny, edukacyjny i kulturalny. Warszawa zaprasza do siebie zarówno turystów, którzy spragnieni są przeżycia niezwykłej przygody i zobaczenia interesującej miejskiej architektury i zabytków, jak i inwestorów pragnących założyć tam swoje firmy. Stolica, która co prawda w większości została zniszczona przez wydarzenia II wojny światowej, dzisiaj może pochwalić się ciekawymi atrakcjami oraz unikalnym klimatem, więc gdy mamy możliwość jej odwiedzenia, to nie powinniśmy się ani chwili wahać. Przez cały rok odbywają się tam również różne festiwale, koncerty, a w muzeach i galeriach można zapoznać się z unikalnymi dziełami sztuki i eksponatami.

Warszawa położona jest po obu stronach Wisły w środkowo-wschodniej części kraju. W tej metropolii mieszka przeszło 1,7 miliona osób, co czyni z niej jednocześnie najgęściej zaludniony obszar w kraju. Co roku stolica zyskuje nowych mieszkańców, a także jej strefa podmiejska cały czas się rozrasta. Najważniejszą i centralną częścią miasta jest Śródmieście, gdzie znajdują się jego najważniejsze zabytki oraz Dworzec Centralny. Wokół niej mieszczą się takie dzielnice, jak Praga Północ i Praga Południe, Mokotów, Ochota, Wola i Żoliborz, z których każda zachęca nas interesującymi oraz wiekowymi zabudowaniami. Pod względem architektonicznym stolica Polski jest połączeniem nowoczesnych przeszklonych drapaczy chmur, które wznoszą się przede wszystkim w centrum, z niewielkimi i urokliwymi budowlami oraz zamkami i pałacami. Gdy chcielibyśmy odpocząć od miejskiego gwaru, wtedy możemy zdecydować się na spacer po rozległych warszawskich parkach lub też pojechać do oddalonego o kilkanaście kilometrów Kampinoskiego Parku Narodowego lub też innych okolicznych rezerwatów przyrody.

Będąc w Warszawie, z pewnością warto wybrać się na spacer Traktem Królewskim. Na placu Zamkowym wznosi się zrekonstruowany po wojnie Zamek Królewski, gdzie obecnie mieści się muzeum, oraz kolumna króla Zygmunta III Wazy. Idąc Krakowskim Przedmieściem, będzie można zobaczyć również Pałac Prezydencki, kościół św. Krzyża czy też Bramę Główną Uniwersytetu Warszawskiego. Zwiedźmy również przepiękny barokowy Pałac w Wilanowie, Kościół Wizytek i Pałac Kultury i Nauki. Na tych, którzy lubią dobrą zabawę, również czekają interesujące kluby, a dla tych, którzy lubią dobrze zjeść - restauracje serwujące doskonałe potrawy z różnych stron świata.

Gdy w pełni chcielibyśmy doświadczyć atmosfery Warszawy oraz poznać wszystkie jej zakamarki, to powinniśmy wybrać się tam w sezonie wakacyjnym, kiedy też odbywa się wiele interesujących imprez kulturalnych. Temperatury są wówczas na tyle wysokie, a niebo rzadko kiedy zasnuwają deszczowe chmury, że można bez problemu zająć się zwiedzaniem miasta i jego zabytków. Wiosna oraz jesień to również bardzo dobre pory, jednak musimy pamiętać, że wówczas słupek rtęci może wskazywać nieco niższe wartości. Zimą Warszawa również zachwyca, jednak jeżeli nie przepadamy za mrozami oraz śniegiem, wtedy lepiej odłożyć podróż na później.Aktualności

***WOW! Wyprzedaż Air France – tylko przez 3 dni***
Bavaro Beach Punta Cana Nie przegap drugiej odsłony najnowszej promocji grupy Air France / KLM. Tylko przez 3 dni - do 25 stycznia 2014 dostępne wyjątkowe ceny na 2 kierunki. TO SIĘ NAZYWA WYPRZEDAŻ!


Wyprzedaż do 30% - Alitalia
Florecja Santa Maria del Fiore Qatar Airways, PLL LOT, Air France... nadszedł czas promocji! Teraz wyprzedaż biletów także w Alitalii - taniej nawet o 30%. Mamy listę kierunków i cen.


Linki

Tanie loty