Ubezpieczenie

Ubezpieczenia turystyczne

W trudnych sytuacjach poza granicami kraju nie musisz być zdany na własne siły! Z naszym ubezpieczeniem turystycznym do Twojej dyspozycji pozostają najlepsi specjaliści z różnych dziedzin, gotowi świadczyć swoje usługi na całym świecie i przez 24h na dobę już od 1,51 PLN za dzień! Sprawdź

Gdzie i za ile można kupić ubezpieczenie podróży?

Praktycznie każde towarzystwo ubezpieczeniowe w swojej ofercie posiada taki rodzaj ubezpieczeń. Wyjeżdżając indywidualnie przeznacz dodatkowe 50 zł (tygodniowe wakacje) na zakup polisy, dzięki której zapewnisz sobie spokojny wypoczynek. Nie obciążą Cię koszty pomocy medycznej przy nagłym zachorowaniu lub nieszczęśliwym wypadku. Korzystając z wyjazdów zorganizowanych zwróć uwagę jaki zakres ochrony ma polisa proponowana przez organizatora wycieczki. Cena takiego ubezpieczenia z reguły wliczona jest w podany koszt wyjazdu.


Polecamy ubezpieczenia turystyczne Elvia

Elvia działa w Polsce od roku 1999, świadcząc usługi typu assistance dla szerokiej rzeszy Klientów. Ubezpieczamy turystów od początku lat 50-tych ubiegłego stulecia, a więc od chwili, kiedy powstały usługi ubezpieczeń dla osób podróżujących. Dzięki przynależności do Mondial Assistance Group mamy możliwość działania na całym świecie.